Miłość może Cię spotkać wszędzie. Bardzo lubi zaskakiwać, a najwięcej emocji budzą pracownicze romanse. Myślisz, że taki może zdarzyć się również Tobie? Zastanawiasz się, czy to słuszne? Męża można znaleźć dbając o karierę zawodową trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić. Kilka przetestowanych trików od naszych redakcyjnych koleżanek pozostawiamy w dzisiejszym artykule. Być może dzięki nim miłość uśmiechnie się w najbliższym czasie również do Ciebie i to zza biurka obok?

Platonicznej miłości mówimy nie – postaw na działanie

Jesteś nowa? A może to on jest nowym pracownikiem? Krok pierwszy złap kontakt z obiektem Twoich westchnień. Poznaj go bliżej, ponieważ w przeciwnym wypadku zaczniesz kreować na jego temat wyobrażenia niekoniecznie zgodne z rzeczywistością. Kobiety mają to do siebie, że często uwielbiają dopowiadać sobie cechy, jakich mężczyźni nie mają. Raz usłyszany zabawny kawał wcale nie oznacza, że on jest zabawny. Przygotowana kawa dla szefowej nie oznacza też, że jest szarmancki i lubi dbać o kobiety. Poznaj go, przedstaw się i porozmawiaj w pierwszej kolejności o pogodzie. Dowiedz się skąd jest, co wcześniej robił i delikatnie dopytaj o status związku. Możesz również prześledzić jego media społecznościowe, które dziś naprawdę sporo mówią o ludziach. Dowiesz się z nich sporo, o ile nie używa on profilu prywatnego. Staraj się wchodzić w interakcje, które pomogą Ci zbliżyć się do jego osoby. Pomoc w wykonywaniu zadań, pytanie o to jak minął weekend to sposoby na całkiem miłą relacje. Pamiętaj jednak, że jeżeli ma coś z tego być to po wybadaniu, czy jest wolny i zainteresowany powinnaś przejść do flirtu. To on jest ukrytą, kobiecą bronią! Warto wyprowadzić go poza mury firmy, dlatego z pewnością warto wyjść z inicjatywą spotkania po pracy.

Zaproponuj wspólne wyjście – integracja jest przecież ważna

Nigdzie nie jest nakazane, by to mężczyzna wykonywał zawsze pierwszy krok. Ty również możesz sama zaproponować wspólne wyjście na piwo, kawę lub dobre ciastko z ciachem z pracy. Poza biurem najczęściej ludzie stają się bardziej otwarci. W ten sposób będziesz mogła go z pewnością poznać dużo lepiej i bliżej niż zza biurka. Jeżeli spotkanie będzie interesujące dla obu stron to zbyt szybko się nie skończy. Znamy pary, które na pierwszej randce przegadały pół nocy pijąc po prostu dobrą kawę. Jeżeli dojdzie do drugiego wyjścia, trzeciego i pierwszej prawdziwej randki to prawdopodobnie udało Ci się znaleźć miłość w pracy.

Od biurka do ołtarza – jak to działa?

Specjaliści od relacji damsko – męskich od lat wypowiadają się na temat romansów, które zdarzają się w firmach. Od wielkich korporacji po małe firmy rodzinne miłość może zdarzyć się wszędzie. Jakim cudem zakochują się w sobie osoby z jednego przedsiębiorstwa? Codzienne, regularne kontakty, podobne problemy i zainteresowania zbliżają. Jeżeli pracujesz naprawdę długo i nie masz zbyt wiele czasu dla siebie, a jesteś singielką to łatwiej będzie Ci trafić na drugiego singla w pracy niż poza nią. Pole wyboru partnera zawęża się i zaczynamy go szukać wśród najbliższych mężczyzn, których spotykamy w codziennie w ciągu całego tygodnia, miesiące, czy roku. To warunki idealne dla strzały kupidyna. Nie pozwólmy jej jednak zatrzymać się na platonicznym uczuciu. Bądź odważną kobietą i weź sprawy w swoje ręce. Idealny mąż już nie raz i nie dwa znalazł się w biurze. Być może tym razem to Ty takiego znajdziesz? Porozmawiaj jutro w końcu z tym kolegą, o którym tyle myślisz!