Modnie i stylowo – jak się ubrać do szkoły?

jak-ubrac-dziecko-do-szkoly

Moda szkolna musi przede wszystkim być wygodna i praktyczna. Dzieci i młodzież spędzają połowę dnia w szkole, nie można pozwolić na to, aby było im nie wygodnie. Również nie mogą przesadzać z niestosownym ubiorem, gdyż w wielu szkołach nie jest dozwolone noszenie ubrań pokazujących zbyt wiele.

Wygodne buty to podstawa! Na lekcji wychowania fizycznego oczywiście nie można ćwiczyć w nieodpowiednim obuwiu. Większość młodzieży zapewne chodzi w butach z Nike lub Adidasa, zapewniają one komfort podczas ćwiczeń, jak i samego poruszania się po szkole, a także poza szkołą, lecz nie koniecznie w okresie jesienno – zimowym, gdyż większość butów tych firm to buty stworzone typowo do sportu. Zdecydowanie dobrze wpasowują się także do większości outfitów, które wybiera młodzież.

Z pewnością wiele uczniów marzy o streetwearowych ubraniach niestety nie wszystkich na nie stać. Co można zrobić, jeżeli bardzo chce się takowe posiadać? W wielu tzw. ciucholandach można znaleźć takie ubrania – oczywiście dużo taniej. Ostatnio najmodniejszymi streetwearowymi markami kupowanymi przez młodzież są Vans, Trasher, Anti Social Social Club (ASSC). Bluzy z kapturami z tych marek idealnie pasują do spodni z dziurami, jak i zwykłymi dżinsami. W garderobie modnego nastolatka nie może zabraknąć również butów, kultowych Nike Air Jordan 1

Zdecydowanie kolory nie są zbyt popularne w ubiorze młodzieży w roku 2017. Każdy zdecydowanie stawia na czarny, biały lub ich odcienie. Jedyne co może, zaciekawić w niektórych stylach noszących przez niewielką liczbę osób są skarpetki. Podczas gdy połowa nosi zwykłe stopki w wyżej wymienionych kolorach, są osoby noszące długie kolorowe lub czarne skarpetki z różnorodnymi wzorami. Bardzo ciekawie wyglądają one w dobrze dobranym outficie, najczęściej młodzież ubiera je do butów Vans Old Skool. Bardzo popularne były również skarpety ze znanymi dziełami malarzy np. „Krzyk” Muncha, „Mona Lisę” Leonarda da Vinci, „Słoneczniki” van Gogha. Długie skarpetki są świetne na jesień lub zimę.

Wyżej podane ubrania to tylko przykłady z obserwacji otoczenia w końcu każdy ma swój styl i inne ubrania są dla niego wygodne, czy też modne.

Komentarze

 • Gitara

  Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie i subsbskrybuje kanał RSS. Pozdrowienia 🙂

  OdpowiedzGitara
 • Edukacja Domowa

  Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej wierze i determinacji. T

  OdpowiedzEdukacja Domowa
 • Iga

  Przede wszystkim dobre buty 🙂

  OdpowiedzIga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Suche powietrze w domu- Jak poradzić sobie z tym?

Następny artykuł

Kurki z jajkiem i czosnkową grzanką