iękna, letnia pogoda zachęca nas do dbania o sylwetkę. Nieodłącznym elementem dla wielu osób stają się regularne treningi. Czas wyjść z domu, by poćwiczyć. Niezależnie, czy będzie to kilka kilometrów biegu, chodu z nordic walking, czy jazda rowerem każda forma ruchu to krok bliżej wymarzonej figury. Niestety czasami trafiamy na nieprzewidziane przeszkody, które utrudniają nam wykonywanie treningów. Nie musi to być ulewny deszcz, czy ból brzucha. Zdarza się, że są to po prostu klucze od Twojego domu bądź mieszkania…

Jakim cudem klucze mogą zaprzepaścić Twój trening?

Myślisz, że to kolejna wymówka? W praktyce okazuje się, że niekoniecznie. Istnieje co najmniej kilka ważnych powodów, dla których odpowiednio zabezpieczone klucze w czasie treningu to must have. Czy wiesz, że trzymanie w dłoni kluczy podczas treningu może okazać się dość niebezpieczne?

Na co dzień o tym nie myślimy, ale już niejedna osoba w ten sposób wylądowała w szpitalu. Wychodzą cz domu nigdy nie masz pewności, czy przypadkiem nie potkniesz się biegnąc. Klucze mogą w takiej sytuacji wbić się boleśnie w dłoń i Cię skaleczyć. Podobnie prowadzenie roweru jedną ręką nie jest dobrym rozwiązaniem. Możesz w ten sposób spowodować wypadek, a wszystko dlatego że nie schowałeś dobrze kluczy np. we wnętrzu saszetki biodrówki. Klucze zawieszone na szyi to kolejny ,,sposób’’ ich przechowywanie. Możesz nie pomyśleć o tym, że niepozorne klucze mogą Cię udusić. Wystarczy jedno bardzo mocne pociągnięcie, do którego może dojść w najmniej oczekiwanym momencie.

To nie wszystko! Jeśli chowasz klucze do kieszeni spodni bez zamka to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że je zgubisz. Mieszkając samotnie możesz nie wejść do własnego domu po treningu.

Wyliczanie trudności wynikających z konieczności przechowywania kluczy od mieszkania przy sobie podczas treningów mogłoby nam zając jeszcze długo. Jest ich tyle, co samych trenujących… Nie wiesz, co może Cię spotkać, gdy Twoje klucze nie mają odpowiedniego schowka w postaci praktycznej saszetki nerki.

Jak nie dopuścić do opuszczania treningów? Rozwiązaniem są modne saszetki!

Do modowych łask saszetka skórzana wróciła całkiem niedawno. Znajdziesz ją wśród dodatków odzieżowych zarówno w modzie damskiej, jak i męskiej. Wcześniej saszetka nerka była kojarzona z mało atrakcyjnymi akcesoriami. Obecnie jest hitem, który może faktycznie uratować Twoja kondycje i regularność treningów w ciągu tygodnia.

Zdaniem trenujących, którzy już po nie sięgnęli saszetki są poręczne i bardzo wygodne. Szybko zauważysz, że bez większych komplikacji zaczepisz je w pasie. Lekki materiał, którym jest skóra naturalna sprawia, że saszetka nerka nie będzie Ci ciążyć. Jej obecność pozostanie prawie nieodczuwalna. Według biegaczy świetnie w tej roli wypada szczególnie modna saszetka biodrówka.

Jeżeli nie chcesz obciążać swoich bioder możesz wybrać alternatywne rozwiązanie w postaci saszetki z paskiem do ręki. Zawieszona na nadgarstku niewielka saszetka skórzana, w żaden sposób nie zagraża Twojemu