Nie każdy urodził się demonem seksu, ale każdy może się nim stać ? Jeżeli w Twojej sypialni wieje nudą, a partner prawie zasypia podczas seksu powinnaś coś zmienić. Nie panikuj zauważając sygnały świadczące o znużeniu dotychczasowym życiem seksualnym dopada ono coraz większą liczbę par i wcale nie musi prowadzić do rozpadu związku. Wystarczy, że postawisz na nieco kreatywności i zdasz się na odwagę, aby wprowadzić kilka nowości. Po lekturze naszego artykułu zdasz sobie sprawę, że urozmaicenie waszego życia seksualnego wcale nie oznacza wywrócenia Twojej codzienności do góry nogami. Daj sobie na luz i daj się ponieść wyobraźni, a zobaczysz jak poprawią się wasze seksualne doznania. Na co warto postawić?

Zacznij grę wstępną

Łatka inicjatora zbliżenia przylgnęła głównie do mężczyzn. To od nich najczęściej oczekuje się pierwszego kroku, który poprowadzi Was do łóżka. Jeżeli za każdym razem to on rozpoczyna grę wstępną to najwyższy czas zamienić się rolami. To może być dla niego frustrujące lub w najgorszym wypadku pomyśli, ze Ty wcale nie masz ochoty na zbliżenia. Nie bój się przejść do działania zanim on zrobi cokolwiek. Masz prawo domagać się pieszczot i seksu – to zupełnie normalne. Spróbuj go zaskoczyć pikantną obietnicą z samego rana lub w ciągu dnia. Wykorzystaj media społecznościowe i smsy, aby zakomunikować mu na co masz ochotę danego wieczoru czy popołudnia. Napisz wprost bądź postaw na gorącą zagadkę. A może wyślesz mu zdjęcie w bieliźnie? Zdjęcie bez bielizny no cóż… również podniesie mu ciśnienie i nie tylko ? Obietnica igraszek bywa podniecająca dla obu stron, jeżeli wcześniej nie próbowałaś tego typu numerów sprawdź jak zadziałają na Twojego partnera.

Grę wstępną możesz rozpoczynać na tysiące sposobów. Spędzacie razem wieczór? Zacznij się do niego przytulać i zobacz co się stanie. Możesz również poudawać nieco niedostępną jednocześnie kusząc ubierając się w samą bieliznę. Podobno nie ma nic lepszego po ciężkim dniu niż piękna kobieta, dobry film i smaczne jedzenie ?

Postaw na zmysły

Ludzie posiadają pięć zmysłów, które pomagają nam odbierać codziennie rozmaite bodźce zewnętrzne, czy wiedziałaś że one mogą zostać doskonale zostać wykorzystane do urozmaicenia Twojego życia seksualnego? W jaki sposób? Podpowiadamy!

Czy uprawiałaś kiedyś seks z zawiązanymi oczami? Postaw na szeroką wstążkę lub krawat i przekonaj się ile potrafisz czuć zupełnie nic nie widząc. Oczywiście możesz ten trik wykorzystać również na swoim partnerze w końcu przejęcie przez kobietę roli dominującej również jest mile widziane.

Smak to kolejny zmysł, który możesz sprytnie wykorzystać i znowu tutaj ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. W drogeriach bez najmniejszego problemu znajdziesz smakowe żele intymne, które możesz wprowadzić do Waszego łóżka. Seks oralny z ich użyciem zyskuje całkowicie innego wyrazu. Jeżeli nie lubisz go to możemy tym razem…dosłownie seks oralny Ci posmakuje! Innym trikiem, w którym smak może wprowadzić nowość do łóżka jest użycie jedzenia. Lody, czekolada czy śmietana jakie możesz jeść prosto z ciała partnera to doskonały sposób na udany seks.

Węch to ważny zmysł, który podczas seksu odgrywa istotną rolę. Użycie nowych perfum, balsamu czy płynu do kąpieli znacząco zmienia zapach Twojego ciała. Pachnąc inaczej niż zawsze również masz możliwość zaskoczenia partnera, choć warto do tej nowości dorzucić jeszcze kilka ciekawych pomysłów, których dotąd nie realizowaliście.

Dotyk daje spore pole do popisu. Sposób w jaki jesteś dotykana robi różnicę. Wolisz delikatne głaskanie po ciele czy klapsy? Jeżeli dotąd jednego lub drugiego nie próbowałaś to się przekonaj i przeprowadź próbę również na ciele swojego partnera. Poza tym warto wprowadzić do łóżka takie elementy jak kostki lodu czy łaskoczące piórka. One także gwarantują zupełnie nowe doznania.

Słuch to kolejny zmysł, który warto wykorzystywać w czasie seksu. Intymne zbliżenia w całkowitej ciszy mogą znudzić. Dlatego postawcie od czasu do czasu na relaksująca lub pobudzającą muzykę oraz nie bójcie się mówić. Najgorsze na co możesz sobie pozwolić to zupełne milczenie w trakcie stosunku. Będąc cicho jak mysz pod miotłą nie będziesz w stanie zakomunikować partnerowi, co sprawia Ci przyjemność, a on najczęściej tego właśnie chce. Nie bój się krzyczeć z rozkoszy ? nie obawiaj się również pikantnych słów, które podgrzeją atmosferę między wami szybciej niż możesz przypuszczać.

Przebierz się

Różnimy się od siebie preferencjami seksualnymi, dlatego warto wziąć również pod uwagę to iż być może Twojego partnera będą podniecały przebieranki. Jeżeli dawno znudziłaś mu się w klasycznej, koronkowej bieliźnie zdaj się na odwagę i poszukaj np. w sieci ciekawych strojów. Różowy króliczek, a może seksowna pielęgniarka? W sklepach z erotycznymi gadżetami możesz znaleźć szereg propozycji, wśród których prawdopodobnie znajdziesz coś dla was. A może poszukacie razem?

Postaw na gadżety

Masz dość klasycznego seksu? Zmiana pozycji nie robi już Wam różnicy? Postaw na wprowadzenie gadżetów erotycznych! Wibrator czy kulki gejszy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. W sklepach z erotycznymi gadżetami znajdziesz rozmaite rozwiązania, które możesz spróbować wprowadzić. Pamiętaj jednak, ze jeżeli sama ich nie chcesz lub nie zaakceptuje ich Twój parter to nie stanowią must have udanego życia seksualnego. Zdania na ich temat są podzielone, ale warto przekonać się w której grupie jesteście ?

Spróbuj nie tylko w łóżku

Bardzo prawdopodobne jest to, że seks wydaje się nudnym ze względu na miejsce w jakim się go uprawia. Od zawsze robicie to w łóżku? W takim razie czas na innowacyjne rozwiązania. Spróbuj zbliżenia w samochodzie lub w plenerze. Być może zadowoli Was centrum handlowe i świadomość obecności obcych ludzi. Plaża czy las podczas wakacji to również ciekawa alternatywa. Tutaj tak jak w poprzednich przypadkach warto zdać się na fantazję i odwagę ?

Mamy nadzieję, ze dzięki naszym poradom Twój seks ponownie okaże się doskonały i pełen emocji. Czasami mała zmiana może naprawdę wiele. Warto się o tym przekonać testując rozmaite możliwości, a masz ich całkiem sporo ?