Czego mężczyźni nie lubią w seksie?

Na co zwrócić uwagę w seksie?

Wydawać by się mogło, że takie pojęcie nie istnieje, ponieważ mężczyźni wprost uwielbiają zabawy w sypialni! Drogie Panie, możecie być w błędzie. Podobnie jak nam w płci przeciwnej przeszkadza wiele rzeczy, tak i Panowie mają wiele obiekcji, choć niekoniecznie są chętni, by się nimi dzielić. Jesteście ciekawe, jakich? Zapraszamy do lektury.

Wyważ słowa. Faceci nie znoszą, gdy ciągle mówisz podczas „tego” ale nie tolerują też, gdy całkowicie milczysz. Umiar będzie idealnym rozwiązaniem – czułe słówko, nieco pikantniejsza komenda czy zmysłowe pojękiwanie od czasu do czasu sprawi, że Twój mężczyzna będzie jeszcze bardziej nakręcony! Uważaj również na to, co mówisz „po”. Przedstawienie planu prac domowych na kolejny tydzień będzie jak złe zakończenie bardzo dobrego filmu.

Przejmij inicjatywę. Absolutnie nie zachęcamy, byś zamieniła się w dominę lecz wykazała się własnymi pomysłami. Z licznych badań, które na przestrzeni lat prowadzili seksuologowie wynika, że mężczyźni lubią, gdy ich kobieta w łóżku nie tylko czeka na kolejny krok ale i sama podejmuje inicjatywę. Nie wiesz jak? Posłuchaj mowy jego ciała, a będziesz wiedzieć, w którym kierunku pójść.

Odważ się. Mężczyźni cenią kobiety, które nie boją się eksperymentów. Nic dziwnego – w ich genach zatopiony jest łowca i zdobywca, któremu nie brak odwagi. Wiele kobiet boi się przełamać stereotypy, a faceci nie znoszą, gdy światło w sypialni jest zgaszone, a ich partnerka ciągle wybiera bezpieczną pozycję misjonarską. Boisz się, że to, czego w sobie nie lubisz ujrzy światło dzienne? Załóż zmysłową, koronkową bieliznę, zapal świece i małą lampkę, której światło podkreśli Twoje kształty. W takim anturażu będzie chciał tylko więcej!

Zdejmij ubranie. Jesteś zmęczona, akurat dostałaś wysypki na udzie, a Twój brzuch po kolacji wygląda na nieco większy. To nie powód, by uprawiać sex w koszulce! Uwierz nam, że nagie, kobiece ciało (połączone z delikatną bielizną lub samymi szpilkami) działa na męskie libido najlepiej z możliwych afrodyzjaków, a wszelkie (Twoim zdaniem) jego mankamenty nie zostaną nawet zauważone.

Odleć. Atmosfera w sypialni właśnie podgrzała się do maksimum, a Ty przypomniałaś sobie, że Twój zlew jest zapchany, a sufit pęka centralnie nad Wami. Odrzuć te myśli, zanim zamienią się w słowa. Każdy mężczyzna podczas kochania się ze swoją partnerką pragnie mieć głowę w chmurach. Ty też powinnaś ją tam zaprowadzić.

Nie zwodź go. Pamiętasz uczucie, gdy byłaś dzieckiem i ktoś obiecał Ci coś w nagrodę za dobre sprawowanie, a nigdy tego nie otrzymałaś? Fatalne doświadczenie. Podobnie czuje się Twój mężczyzna, gdy od kilku dni obiecujesz mu wieczorne zabawy i słowa nie dotrzymujesz. Płeć przeciwna to trochę takie duże dzieci – pamiętaj o tym.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze

  • Analiza Ekonmia

    Gwiazdor to czlowiek, ktory latami pracuje jak opetany, by zyskac popularnosc, a potem zaklada polaryzacyjne okulary, zeby go nie rozpoznano… :-).

    OdpowiedzAnaliza Ekonmia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Kosmetyczka damska na urlopie - najważniejsze przyborniki w podróży

Następny artykuł

Ten najważniejszy dzień w życiu