Portal informacyjn http://www.aktualnie24h.pl/. Znajdziesz tam informacje o wszystkim.

Na portalu znajdziesz wiadomości z kraju i ze świata. Dowiedz się, co się dzieje w polityce, gospodarce, kulturze. Jest to portal informacyjny i daje możliwość zapoznania się ze wszystkimi nowościami, które miały miejsce w ostatnim czasie. Można przeglądać dziesiątki kategorii dopasowane do czytelników. Strona posiada archiwum, w którym można przeglądać stare wiadomości. Jeśli szukasz czegoś konkretnego możesz skorzystać z wyszukiwarki, która pomoże znaleźć coś konkretnego z obszernych archiwów.

Każdemu artykułowi towarzyszą miniatury zdjęć, które można kliknąć, aby uzyskać większe wersje, oraz fragmenty wpisów na blogu na ten sam temat. Na portalu jest dostęp do komentarzy pod artykułami , inna opcja jest możliwość wysyłania ich jako e-mail do znajomych, którzy mogą być nimi zainteresowani. Portal jest całkowicie bezpłatny. Nie jest wymagana rejestracja ani podawanie żadnych danych osobowych. Portal ma być miejscem, w którym w centrum znajduje się czytelnik.

Lifestyle

Styl życia to dość szeroka kategoria, zawiera hacki poprawiające jakość życia. Są to proste, często bezpłatne i nie wymagające specjalnego wysiłku działania, które mogą pomóc w różnych aspektach współczesnego życia.

Faktem jest, że w życiu codziennym nieustannie ludzie borykają się z błahymi trudnościami. Na przykład jak szybko i smacznie gotować, jak poruszać się po mieście i nie tkwić w korkach, jak znaleźć dobry i niedrogi hotel lub gdzie wyjechać na wakacje w zimę. Internet pomaga nam rozwiązać te problemy. Zadaniem portalu informacyjnego jest zbieranie odpowiedzi na pytania, które na co dzień pojawiają się w życiu. Kategoria ma formę internetowego bloga. Struktura strony jest prosta i przejrzysta.

Porady

Sekcja porad portalu pomoże dokonać drobnych zmian w życiu i zaoszczędzić sporo pieniędzy. W tej kategorii znajdują się odpowiedzi na pytania, jak oszczędzać energię elektryczną, pomysły na prezent dla bliskiej osoby i wiele więcej. Także wskazówki dojazdu, tworzenie pięknych wnętrz w domu, pomysł na wystrój domu i nie tylko. Najważniejsze jest to, że informacje przedstawione są w przystępnej i łatwej do zrozumienia formie.

Moda

Moda to sztuka, a świat mody ma wielu wielbicieli. Osoba, która śledzi modę i interesuje się najnowszymi trendami, zawsze stara się być na bieżąco ze wszystkim, co nowe i ciekawe. Znajdują się tam nie tylko najświeższe informacje ze świata mody, ale także wiele przydatnych informacji o biżuterii i odzieży od dobrych specjalistów. Również na blogu widnieją artykuły, które opisują o męskich i damskich dodatkach odzieżowych. Oraz jakie ubrania lepiej nosić w różnych porach roku. Ta kategoria jest dla osób ,które chcą być w modzie cały czas!

Aktualne informacje polityczno-obyczajowe

Świat jest dynamicznym miejscem. Informacje o najnowszych zmianach na świecie, a także o najnowszych teoriach na temat jego działania są ważne i trzeba być z nimi na bieżąco. W przeszłości ludzie musieli polegać na gazetach i telewizji, aby otrzymywać wiadomości. Dzięki portalu informacyjnym nie trzeba już dłużej czekać na wiadomości. Wchodzimy i dostajemy informacje kiedy tylko chcemy. Portal informacyjny jest stale aktualizowany. Nie musimy czekać, aż ktoś wydrukuje lub wyemituje coś nowego. Dostajemy informacje natychmiast i można je czytać z dowolnego miejsca na świecie z połączeniem internetowym. Strona została stworzona z myślą o osobach, które szukają odrobiny lekkiej lektury, a także dla osób, które chcą być na bieżąco informowane o tym, co dzieje się na świecie.