Czy masz takie dni, podczas których patrzysz w lustro i czujesz, że chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie? Potrzeba zmian i nowości dopada większość kobiet. Lubimy eksperymentować z fryzurami, makijażami i ubraniami. Czasem zmieniamy się tak szybko, że nasze otoczenie nie może za nami nadążyć. Jednak nie każda zmiana wizerunku okazuje się korzystna… Zdarza się, że zamiast podkreślić urodę zupełnie ją zabijasz. Dlatego metamorfozę wizerunku warto przeprowadzić z pomocą profesjonalistów.

Wybierz się do fryzjera nie farbuj włosów w domu

Jeśli marzy Ci się zupełnie nowy kolor włosów to… nie rób tego w domu. Często chcąc zupełnej odmiany stawiamy na metamorfozy, które robią nam krzywdę. Z szatynki w jeden dzień nie staniesz się blondynką. Niestety nie wszystkie kobiety to rozumieją, przez co nie raz i nie dwa mijamy na ulicach ognisto pomarańczowe i mocno spalone włosy. Udając się do salonu fryzjerskiego masz pewność, że Twoja metamorfoza na głowie zostanie przeprowadzona profesjonalnie. Doświadczony fryzjer z pewnością doradzi Ci odpowiedni odcień i ton koloru dopasowanego do cery, oczu i naturalnych włosów. To ważne, by za bardzo nie odbiegać od natury! Im bardziej skrajne opcje będziesz wybierać tym gorzej dla Twojej urody. Zadaniem nowej fryzury jest jej wydobycie i podkreślenie, a nie niszczenie. Dlatego zamiast stawiać na pół środki wybierz się do fryzjera i wyjdź z salonu po profesjonalnie przeprowadzonej metamorfozie. Gwarantujemy, że Twoje samopoczucie będzie dużo lepsze niż po wykonaniu farbowania w domu.

Postaw na lekcje makijażu

Chociaż wydawałoby się, że większość kobiet umie się malować to niestety jest to błędne myślenie. Nierzadko zdarza się, że codzienny makijaż robi nam po prostu krzywdę. Zamiast podkreślać piękne oczy malujemy je zbyt grubą kreską elaynera. Mając duże usta pomniejszamy źle użytą konturówką, a cerę bez skazy przykrywamy grubą warstwą podkładu. Bez względu na to ile masz lat warto skorzystać z lekcji makijażu. To teraz bardzo modna forma usług u makijażystek. Sprawdź, czy Twoja ulubiona już ma ją w ofercie!

Podczas lekcji makijażu nauczysz się prawidłowo dobierać kosmetyki do typu Twojej skóry. Dowiesz się, co warto podkreślić na twarzy, a co ukryć. Poznasz metody używania cieni, nakładania podkładu i stosowania różu. Już nigdy więcej nie wyrządzisz sobie makijażem krzywdy! Z pomocą instruktorki samodzielnie wykonasz make – up, który odmieni Twój wizerunek na zawsze.

Odwiedź stylistkę

Czas na Twoje ubrania! Oglądałaś programy z metamorfozami, które dokonywały się w szafach ich uczestników? Ty również możesz pozwolić sobie na taki remament. Nie każda kobieta wie, jak prawidłowo dobierać strój do figury. Częstym błędem jest noszenie ubrań nie tylko niemodnych, ale jednocześnie za dużych lub za małych. Czas z tym skończyć i zadbać o nienaganny wizerunek korzystając z wsparcia stylistki. To specjalistka, która przeprowadzi analizę kolorystyczną dla Twojego typu urody. Dokładnie obejrzy Twoją figurę i poradzi w czym będziesz prezentowała się bosko. Z tego spotkania wyjdziesz jeszcze piękniejsza i pewniejsza siebie.

Poczuj się piękna!

To właśnie dla tego uczucia stawiamy na metamorfozy. Atrakcyjność siedzi w naszych głowach, zupełnie tak jak pewność siebie. Kiedy w 100% akceptujesz swoje odbicie w lustrze zupełnie inaczej się ze sobą czujesz. Zmianę  wizualną widać jako pierwszą, ale to zmiana psychiczna jest dużo ważniejsza. Szybko zauważysz, że czując się piękna stajesz się pewniejsza siebie i asertywniejsza. Dbając o nienaganny wygląd po prostu zadbasz o swoje lepsze życie. Sprawdź, jak nawet niewielka metamorfoza może wpłynąć na Twoją codzienność!