Od dłuższego czasu coraz większą popularnością cieszą się plecaki, a nie torebki. Są one wygodne i praktyczne. Podczas podróżowania, obciążają nie tylko ramię, lecz równomiernie cały kręgosłup. Plecaki, kiedyś wyparte zostały przez torby przez ramię, jednak powracają do łask w wielkim stylu. Zwłaszcza te sprzed lat wykonane w stylistyce vintage są nie tylko modnym dodatkiem do stylizacji, ale też bardzo praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które nie mieszczą wszystkiego w swojej torebce.

Każda Kobieta szuka swojego stylu, który będzie odzwierciedleniem jej osobowości. Sposobem na taką indywidualność na pewno jest styl vintage, który nawiązuje do noszenia ubrań i dodatków z dawniejszych epok. Urozmaiceniem na taki styl może być właśnie ciekawy plecak Vintage. Dodatek galanteryjny tego typu sprawdza się idealnie do różnych dzianin nawet w połączeniu z nowoczesnością. Może dodać nawet lekko awangardowy charakter twojej stylizacji.

Plecaki vintage można połączyć z przełomem lat 60-70-tych XX wieku, gdzie najwięcej w stylizacjach było kwiatów, wyrazistych kolorów a ubiór miał być wyznacznikiem uwolnionej wolności od świata. Każdy czuł się w tym stylu wolny i duchowo wspierany. Styl ten występował też we wzorach symetrycznych lub gładkości, która ukazywała delikatność. Ponadto obecnie modne są plecaki w stylu vintage nawiązujące deseniem do stylów boho lub we wzory azteckie.

Tego typu plecaki można kupić w różnych fasonach, odcieniach, wielkościach. Każdy dla Siebie znajdzie coś praktycznego i sensownego. Jak na moje oko to jest ich tyle w sklepach co gustów na świecie, a więc każdy będzie miał się czym zachwycić w tym sezonie. Ponieważ jestem fanką stylu vintage i posiadam w swojej kolekcji nie jeden model plecaka vintage to przed zakupem plecaka mogę Wam powiedzieć jedno: niezależnie jaki wzór wybierzecie, nie ma większego znaczenia co Wam się podoba, zwróćcie jednak uwagę na cenę. Te najtańsze plecaki vintage dostępne na różnych portalach aukcyjnych są wykonane bardzo tandetnie i niestety nie są trwałe. Sprawdziłam to na sobie. Warto postawić na sprawdzoną ofertę w sklepach internetowych o ugruntowanej pozycji na rynku. Pamiętajcie, sprawdzajcie opinie o sklepach i kierujcie się w zakupach rozsądkiem jeżeli nie chcecie być zawiedzone. Poniżej przesyłam Wam moje inspiracje plecakowe na nadchodzący sezon!

czekoladwoy-skorzany-plecak-damski-vintage-pd2l-1 modny-plecak-damski-miejski-monique plecak-damski-abruzzi-skora-naturalna-czarny-6601-1 plecak-mlodziezowy-szkolny-trzykomorowy-bag-street pojemne-plecaki-damskie-na-wycieczke-ze-skory-naturalnej-abruzzo-997-1 skorzany-plecak-damski-vintage-90patchwork-241-sm skorzany-plecak-i-torebka-2w1-paolo-peruzzi-z-110-pp skorzany-plecak-vintage-harolds-canvas-4537-1

Zapisz