Co zabrać w podróż, aby nie wozić zbędnych kilogramów? Jak mądrze zaplanować miejsce kosmetyczce? Dzisiaj przesyłamy Wam kilka praktycznych pomysłów. Krem z filtrem obowiązkowy w zestawie podróżniczki, idealny na każdą porę roku. Dodatkowo wiele wielofunkcyjnych kosmetyków o małej pojemności. Dzięki nim będziesz wyglądać piękniej przez cały urlop, a w torbie znajdzie się miejsce na pamiątki z wakacji.

Krem dla rodziny i perfumy.

Zamiast kremów do rąk, ciała, stóp, weź jeden uniwersalny, aby mogła go używać cała rodzina. Dla siebie zapakuj perfumy w małym flakoniku.

Do mycia ciała i włosów.

Wiatr, mróz lub słońce, a więc na urlop przyda się delikatnie szampon w małej butelce. Pod prysznic można wziąć olejek, którym można myć twarz, ciało.

Mini tusz i paleta do makijażu.

Mini tusz można kupić wszędzie, a wystarczy na całe wakacje. Można pomyśleć również o palecie z cieniem, błyszczykiem i różem w jednym.

Nawilżenie i maskowanie.

Warto zabrać ze sobą krem BB, czyli połączenie kremu z podkładem. Cera będzie nawilżona i piękniejsza.

Odżywka z filtrem do włosów.

Warto ze sobą zabrać specjalną mgiełkę do włosów, aby chroniła włosy przed promieniami. Super się go używa podczas plażowania czy po kąpieli.

Demakijaż bez mleczka.

Płyny i mleczka mogą szybko się wylać w podróży. Lepiej zabrać ze sobą chusteczki do demakijażu.

Dezodorant na urlopie.

Dezodorant powinien zajmować mało miejsca. Można go często używać, ale trzeba zwrócić uwagę, aby nie był plamiący ubrania.

Co można zabrać do samolotu?

W bagażu podręcznym możesz spakować żele, kremy, spraye, płyny do pojemności 100ml. Najlepiej, aby wszystko mieściło się w przezroczystej torebeczce szczelnie zamykanej. Suma preparatów nie może przekroczyć 1 litra w takim jednym opakowaniu bezbarwnym.