Ściana jest osobistym dopełnieniem stylu wnętrza. Meble możemy mieć podobne lub takie same jak sąsiad, jednak obrazy na ścianie inne. Sprawdź kilka prostych pomysłów na modne i eleganckie dekoracje ścian w domu.

Każdy z nas lubi coś w innym stylu, dlatego dla;

  • fanki natury: pomysł tani, a efektowny to wszystko, co dała nam natura umieszczona na ścianie. Potrzebne do tego są ramki i przezroczysta folia przycięta do rozmiarów ramek. Na folie naklej suszone liście. Następnie tą folią tekturowe plecy ramek. Po zawieszeniu na ścianie tłem jest nasza ściana, co daje super efekt. W takiej kompozycji najlepiej sprawdzają się drewniane ramki.

  • romantyczki: pomysł na delikatną i pełną ciepła ścianę. Może to być mix ramek i inspiracji przypadkowej w stylu np. skandynawskim, klasycznym czy shabby chic. Na zdjęciach mogą być ptaki, ogrody, serca, motyle, kwiaty. Cała dekoracja powinna być estetyczna i urozmaicona.

  • minimalistki: do wnętrza gdzie tylko przeważa biel, pasują jak najbardziej ramki. Opraw niewielkie fotografie, rysunki, które chcesz umieścić na ścianie lub opraw w ramki różności i poustawiaj na półce pod ścianą, nawet nakładając jeden za drugi. Ciekawość i inspiracja.

  • amatorki rodzinnych zdjęć: możemy stworzyć coś wyjątkowego przypominającego drzewko genealogiczne lub słoneczko, serce z fotografii naszych najbliższych lub rodziny. Sprawdzi się tutaj ściana i nawet komoda pod nią, aby dodać jeszcze ciekawe fotografie nawet na niej. Łatwe? Pewnie, że tak! Taka dekoracja cieszy oko i wygląda w domu wyjątkowo.

A wy jakie macie pomysły na dekoracje ściany w salonie, pokoju, korytarzu? Poniżej przedstawiamy Wam kilka naszych inspiracji. Miłego dekorowania!

sciana2 sciana3 sciana4 sciana5 sciana6 sciana7

Zapisz