Elegancko na święta

Na uroczystości przy stole wigilijnym, spotkania w gronie rodziny czekamy cały rok. Wśród bliskich chcemy wyglądać elegancko i pięknie. Na pewno do takich stylizacji będą się idealnie komponować odcienie czerwieni, czerni, granatu czy bieli. Wszystkim małym i dużym takie kolory pasują w takich pięknych chwilach jak święta Bożego Narodzenia.

Elegancko i damsko w czerwieni – kolor wyjątkowy i ciepły. Ogrzewa doskonale atmosferę wigilijnej kolacji. Nawet krój prosty, bez dodatków prezentuje się wyjątkowo. Z kokardą podszyją, prezentuję się jeszcze efektowniej niż bez niej.

Tradycyjny, wytworny granat– kolor ten wyjątkowo wygląda tak samo, jak czerń. Sukienka granatowa z dodatkiem złota czy garnitur z krawatem złotym idealnie do siebie pasują.

Zmysłowa i efektowna koronka – koronka znana nam jest od lat. Wróciła moda na te klimaty. Mała córeczka i mama mogą pięknie lśnić w koronce w odcieniu czerni czy bieli przy stole wigilijnym wśród rodziny. Córeczka jak aniołek, a mam jak Anielica 🙂

Rodzina w trzech kolorach– wybierając się całą rodziną na wigilijną wieczerzę, warto pomyśleć o różnych kreacjach. Tata czerń, mama czerwień, a córka biel lub synek granat. Na zdjęciach w takich odcieniach rodzinnie wygląda się pięknie.

Romantycznie i pięknie dla młodych– dla niej: biała bluzka z dodatkami z koronki, połączona z czarną spódniczką. Idealna stylizacja na kolacje rodzinne. Dla niego: biała koszula, czerwony sweter i czarne spodnie.

Zieleń butelkowa – kreacje w odcieniu zieleni tzw. butelkowej w uroczystości świąteczne, także prezentuje się rewelacyjnie i zmysłowo.

Każdy dla siebie znajdzie coś wyjątkowego w sklepach odzieżowych na te święta. Do nich warto dobrać fajne dodatki typu: paski, torebki, biżuterię i świata jak nigdy wcześniej będą magiczne!