Małgorzata Rozenek – jak rozwijała się popularność gwiazdy? rozwijała się popularność gwiazdy?

gf-V9Hs-FLSo-f7Sv_malgorzata-rozenek-majdan-hotplota-pl-664x442-nocrop

Piękną blondynkę, której pełno zarówno w mediach społecznościowych, jak i w telewizji czy gazetach kojarzą wszyscy, a przynajmniej zdecydowana większość. Jednak nie każdy jest świadomy tego jak rozwijała się kariera Małgorzaty Rozenek Majdan, która znana nam jest m.in. z programu ,,Perfekcyjna Pani domu’’. Kilka słów na temat polskiej gwiazdy show biznesu znajdziecie tutaj. Ciekawi jak to się wszystko zaczęło?

Kariera pełna blasku

Mała Małgorzata była uczennicą szkoły baletowej, w której spędziła dziewięć lat swojego życia. Nie została jednak zawodową baletnicą, ponieważ ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim prawo. Co ciekawe zdobycie tytułu magistra nie oznaczało końca jej edukacji, ponieważ została doktorantką. W czasie studiów po raz pierwszy wzięła ślub z Łukaszem Bukawskim. Niestety małżeństwo z prawnikiem skończyło się fiaskiem. Z biegiem czasu przyszła nowa miłość i kolejny związek, w którym pojawiła się dwójka synów Małgorzaty – Stanisław i Tadeusz. Jacek Rozenek nie pozostał długo mężem coraz popularniejszej prezenterki i po 7 latach przyszedł czas na rozwód i ślub ze znanym piłkarzem, wówczas już emerytowanym, Radosławem Majdanem.

gf-xGiX-nTpp-GHqt_malgorzata-rozenek-majdan-i-radek-majdan-hotplota-pl-664x442-nocrop

Zastanawiacie się w jaki sposób nagle pojawiła się w telewizji i podbiła serca wielu fanów? Zaczęło się od ,Perfekcyjnej Pani domu’’, programu jaki stanowi polski odpowiednik brytyjskiego reality show telewizyjnego ,,The Perfect Housewife with Anthea Turner’’. Tutaj wystartowała kariera Małgorzaty jako prezenterki. Pojawiła się w kilku programach telewizji TVN oraz TVN Style i za każdym razem pozytywnie nas zaskakiwała. Jeżeli oglądałyście ,,Warsztaty urody’’, ,,Projekt Lady’’ czy ,,W dobrym stylu’’ to właśnie tam miałyście okazje podziwiać obecną żonę Radosława Majdana, z którym to wzięła nie tylko ślub, ale również udział w,, Azja Express’’ i ,,Iron Majdan’’. Telewizja nie jest jedynym medium, w którym Małgorzata Rozenek dała o sobie znać. Gwiazda wydała kilka poradników i książek z pomocą Wydawnictwa Pascal, które do dzisiaj można bez problemu kupić. Bez jej wizerunku nie obeszła się również branża reklamowa, ponieważ wystąpiła w kampanii telefonii komórkowej Plus oraz firm takich jak ,,Sidolux’’ czy ,,Perlux’’ a nawet popularnej marki produkującej…kosiarki spalinowe do ogrodu 🙂

Internauci-nabijaja-sie-z-kapci-Rozenek-uwazaj-zebys-nie-wdepnela-w-kurza-kupe_article

Tak wysoka aktywność w świecie show businessu pociągnęła za sobą liczne nominacje do rozmaitych nagród takich jak Telekamery czy Top Ten. Obecnie Małgorzata Rozenek bardzo dba o rozwój swojej marki osobistej w sieci. Można obserwować jej codzienne życie na Instagramie, gdzie prowadzi profil m_rozenek. Jeżeli jesteście ciekawe co dzisiaj słychać u Małgorzaty Rozenek Majdan wystarczy, że odwiedzicie jej profil. Każdego dnia znajdują się tam zdjęcia oraz relacje z codziennych zajęć. Jesteśmy ciekawi co nowego wydarzy się w karierze Małgorzaty jeszcze tego lata. Nasza redakcja będzie śledziła newsy, a Wy? Dajcie znać w komentarzach pod tekstem co sądzicie na temat kariery i sposobu komunikacji z fanami blond piękności😊

fcda643f112ca4efc4a1a78165f38985,780,0,0,0

Komentarze

  • Magda

    Ja jej nie trawię, może jest doktorem prawa, ale w Iron Majdan zachowywała się jakby pominęła wykształcenie podstawowe, dla mnie porobiona celebrytka w najgorszym tego słowa znaczeniu.

    OdpowiedzMagda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł

Haluksy - bolesny i wstydliwy problem

Następny artykuł

Nuda w sypialni? Wprowadź nowości!