Do mody weszły trochę przypadkiem, w dobrym momencie na eksperymentowanie z minimalizmem. Zarówno produktów jak i producentów męskiej galanterii skórzanej jest coraz więcej i tak samo rośnie szereg potrzeb współczesnych mężczyzn. Nagle okazuje się, że dzięki portfelom typu slim wallet dążymy do minimalizmu, a nawet ba! Pragniemy go! Dlaczego?

Dzieje się tak ze względu na wybór. W każdej dziedzinie życia dostajemy coraz to większe pole manewru – karty kredytowe, karty członkowskie, monety, drobne pieniądze, bilety do parkometru. Jest tego tak dużo, że często zaczynamy się zastanawiać, czy wszystko, co potrzebne mamy ze sobą i przede wszystkim… czy tego wszystkiego potrzebujemy? W tym momencie moda postawiła przed nami ciekawe rozwiązanie – praktyczne, cienkie portfele typu slim wallet (https://gentle-man.pl/205-portfele-brodrene?page=7). Po kilku sezonach testowania okazuje się, że o ile w wypadku pań ten gadżet może się nie sprawdzić (kobiety mają zbyt wiele torebek, często bywa tak, że w każdej z nich znajdziemy osobny portfel) tak mężczyźni pokochali ten gadżet.

Duży wybór męskich portfeli typu slim wallet znajdziecie w sklepie Gentle-man.pl (https://gentle-man.pl/). Polską marką, która specjalizuje się w produkcji prostych, stylowych portfeli męskich jest Brodrene (https://gentle-man.pl/205-portfele-brodrene?page=7). Nie bez znaczenia jest fakt, że większość z tych proponowanych przez naszą rodzimą markę dodatków to właśnie slim wallety. Powodów jest sporo:

  1. Portfele slim wallet (https://gentle-man.pl/205-portfele-brodrene?page=7) oznaczają mniejsze zużycie przestrzeni – nawet, jeśli nie po drodze Ci do przyjaźni z męską torbą na ramię, taki portfel „ocali” od wypychania kieszeń Twoich spodni lub marynarki, mieszcząc się w niej bez problemu.
  2. Zabierasz ze sobą tylko to, co niezbędne – bez ryzyka zagubienia rzadko używanej karty czy bonu na zakupy, który pozostawiłeś sobie na specjalne okazje. Technika służy zamianie klasycznego, rozkładanego portfela na mniejszą wersję – większość kart stałego klienta odnajdujemy w sklepowej bazie danych, a zdjęcia bliskich przetrzymujemy głównie w smartfonach.
  3. Zyskujesz wielofunkcyjny gadżet – skórzany, rasowy, oznaczony prostym, męskim logiem jak u Brodrene, to wspaniały gadżet na biznesowe spotkanie, na którym przyjdzie Ci podać kontrahentowi swoją wizytówkę. Pamiętaj – jak Cię widzą, takie wrażenie na nich wywrzesz.
  4. Nie musisz martwić się o bilon – nawet, jeśli koniecznie chcesz zabrać go ze sobą, nie będzie stanowić on problemu, jeśli do slim walleta dobierzesz pasującą stylem bilonówkę (taką również znajdziesz w ofercie sklepu Brodrene). Ten malutki, skórzany rożek nie będzie nawet wyczuwalny w kieszeni jeansów, a dzięki niemu niespodziewane okazje użycia drobnych będą dla Ciebie rutyną.

    IMG_3715

  5. Masz gotowy pomysł na prezent – zestaw slim wallet plus bilonówka (https://gentle-man.pl/3050-zestaw-bilonowka-portfel-brodrene-scw01-czarny-5901764750772.html) rozwiąże Twój „prezentowy problem” w kategorii zakupów świątecznych czy też urodzinowych. Zestawy są o tyle klasyczne, że przypadną do gustu zarówno nastolatkowi jak i dojrzałemu panu, który z pewnością doceni jakość skóry i precyzję jej przeszycia.

IMG_3715