Cześć Baby!
Dla większości z nas dzień zaczyna się od wykonania makijażu. Musimy podkreślić swoją urodę, aby zatrzymywać męskie spojrzenia, prawda? 😉 Zdarza Wam się, że podczas nakładania pudru zrobicie na twarzy plamy i wyglądacie jak po niefortunnym opalaniu kremem samoopalającym? Na pewno używacie nieodpowiednich pędzli!

Żeby wykonać estetyczny i profesjonalny makijaż nie potrzebujemy masy różnych pędzli, ale te poniżej wymienione warto mieć pod ręką! Znacznie ułatwią sprawę.
Make-up zawsze zaczynamy od podkładu i w tym przypadku przyda się płaski i niezbyt duży pędzel, który pozwoli równomiernie nałożyć podkład na całej powierzchni twarzy. Uzyskamy dzięki temu naturalny efekt bez żadnych przebarwień i plam. Następnie zazwyczaj przechodzimy do przyprószenia buzi pudrem matującym. Do sypkich produktów najlepiej mieć duży i gęsty pędzel. Koniecznie z naturalnego włosia, które jest delikatne i miękkie. Czas na podkreślenie oczu! W tym przypadku warto mieć dwa produkty. Jeden do nakładania cieni, a drugi do ich rozcierania, aby nie było widać wyraźnych przejść między kolorami. Zwróćcie uwagę, żeby pędzle do malowania oczu miały długie rączki, znacznie wygodniej się je używa niż te z krótkimi uchwytami. Ostatni etap to nałożenie różu, który ma za zadanie podkreślić kości policzkowe i ewentualnie wykonturować twarz. W tym przypadku odpowiedni będzie pędzel z ukośnie ściętą końcówką i lekkim zaokrągleniem.
Myślę, że powyższe pędzle w zupełności wystarczą i można przy ich pomocy uzyskać efekt wow!
Powodzenia piękne! :*