Cześć Baby!
Skończył się sezon zimowy, a Wasze usta nadal są w fatalnym stanie? To nic dziwnego. Mroźne, wilgotne powietrze źle wpływa na delikatną skórę ust 💋 Nadszedł czas na wiosenne porządki naturalnymi metodami!Jeśli pomadki ochronne i nawilżające nie dają rady ze spierzchnięciem ust to należy wypróbować naturalne peelingi, które przygotujesz sama w domu! Oto propozycje peelingów, które sama przetestowałam i mam pewność, że będziecie zadowolone 🙂

💋 Najlepszym sposobem na nawilżenie, wypielęgnowanie i złuszczenie martwego naskórka z ust jest peeling z cukru i miodu! Wystarczy wymieszać łyżkę cukru z łyżką miodu i wetrzeć w usta. Pozostawić na około 15 minut, od czasu do czasu lekko pocierać jedną wargę o drugą.

💋 Kolejnym sposobem na pielęgnację ust jest kawa! W tym przypadku wykorzystujemy zagotowane fusy, czyli najpierw delektujemy się filiżanką pysznej kawy, a potem robimy domowe spa 🙂 kwadrans odkładu z fusów i cieszymy się znakomitą kondycją ust!

💋 Następne dobrodziejstwo to nierafinowany olej kokosowy i cukier. Należy rozpuścić sporą łyżkę oleju i dodać cukier, porządnie wymieszać i nałożyć na osuszone usta.

💋 Cynamon jest nie tylko aromatyczną przyprawą, ale także znakomitym sposobem na odżywienie ust. Wystarczy wymieszać odrobinę cynamonu, miodu oraz oliwy z oliwek. Okrężnymi ruchami nakładamy na usta i gotowe.

Korzystajcie z naturalnych metod, ponieważ mają naprawdę świetny wpływ i są niedrogie! Cieszcie się pięknymi, całuśnymi ustami 🙂