Po etapie niezobowiązujących randek nagle zaczynacie się zbliżać do siebie i staje się to, na co z pewnością czekałaś i wyobrażałaś sobie przez ostatni czas. Jednak pomiędzy euforią, a niecierpliwością Waszej pierwszej, wspólnej nocy pojawia się obawa, czy to, co ukaże się jego oczom będzie dla niego satysfakcjonujące.

Uważaj, ponieważ przez pryzmat własnych kompleksów możesz go skutecznie onieśmielić lub stracić w jego oczach na pewności siebie. Tego oczywiście nie chcemy! Na pocieszenie podpowiemy Ci, że nadprogramowe kilogramy czy cellulit to sprawy, na które Twój mężczyzna nie będzie zwracać tak wielkiej uwagi, jak przypuszczasz. Odpowiednie światło, ubranie i nastrój, w jaki go wprowadzisz są w stanie odwieść wzrok od każdego mankamentu. Oto 5 punktów, na podstawie których Twój ukochany może Cię oceniać w łóżku:

  1. Zachowanie.

Pewność siebie, wewnętrzny luz, uśmiech i brak wstydu. W naszej kulturze dobrze wychowane dziewczynki wiedzą, co to wstyd. To duży błąd! Powinnaś wyzbyć się go! Im bardziej pewna siebie, uwodzicielska i spokojna będziesz, tym lepiej potoczy się Wasz wspólny wieczór, a Ty będziesz mogła się skupić na działaniu…

  1. Ciało.

Mężczyźni rzadko kiedy będą od Was wymagać idealnej sylwetki. Oni sami mają masę kompleksów, do których niechętnie się przyznają. Od nadprogramowego kilograma bardziej obchodzić ich gładkość Twojej skóry i zapach Twoich perfum. Panowie uwielbiają proporcjonalnie zbudowane sylwetki ale i kobiece kształty! Na to składa się wiele czynników – prawidłowa dieta, picie sporej ilości wody, nie zaszkodzi także kilka godzin na siłowni w tygodniu. Wszystko to, co w Twoich oczach będzie poprawiało wygląd Twojego ciała. Odradzamy przy tym używanie nadmiernej ilości kosmetyków przed wieczornym spotkaniem (zwłaszcza tych z mieniącymi się drobinkami). Delikatny balsam do ciała i odrobina ulubionych perfum w zupełności wystarczą.

  1. Depilacja.

Gładkość i jędrność ciała to jedno, a pozbycie się nadmiaru owłosienia to drugie. Większość mężczyzn wybiera absolutną gładkość – również w TYCH partiach ciała. Warto pomyśleć o kwestii gładkości wybierając się na każdą randkę. Jeśli nie masz czasu na regularne stosowanie kremów do golenia czy depilatora powinnaś przemyśleć kwestię laserowej depilacji.

  1. Bielizna.

Nie musi być udziwniona i nie powinna być taka, jakiej na co dzień nie nosisz. Jeśli w powszedni dzień zakładasz delikatną, bawełnianą bielizną nie musisz silić się na zakładanie koronkowych podwiązek czy satynowych gorsetów. Ważne jest, byś czuła się sobą. W każdym jednak wypadku zadbaj o to, by bielizna była czysta i wyprana. Nie ma nic gorszego dla oczu mężczyzny niż przebarwione ramiączka od biustonosza czy sprana koronka!

  1. Reakcje.

Niekontrolowane jęki, uśmiech czy też gęsia skórka zaraz po tym, jak on Cię dotyka wzbudzają u mężczyzny pożądanie i radość. Wszystkie naturalne reakcje to oznaka, że to, co Twój mężczyzna robi w łóżku ma Twoją aprobatę i wzbudza jego apetyt na więcej. Pamiętaj jednak, że udawanie rozkoszy nikomu nie przyniesie nic dobrego. Jeśli jest coś, co między Wami nie działa znacznie lepiej jest to przedyskutować.