Przed nami sezon andrzejkowo – świąteczny. W sklepach aż kipi od świeżych, makijażowych wariacji, a Ty nadal nie masz pomysłu na elegancki, odświętny makijaż? Jak zawsze spieszymy z pomocą! A właściwie nie my same ale topowe beauty influencerki z Instagrama. Jeśli jeszcze ich nie znasz, powinnaś zmienić to koniecznie!

@maxineczka

Asia pochodzi z Łodzi, a jej Instagram to prawdziwy beauty dziennik! Łódzka blogerka i youtubera ma na swym koncie aż 165 tysięcy unikalnych obserwujących, a jej Instastory oprócz wystrzałowych propozycji makijażowych i recenzji nowych kosmetyków zdominowały dwa arcysłodkie kociaki!

@katosu

Kasi nie trzeba przedstawiać żadnej fance makijaży zaczerpniętych wprost z Instagrama. Ze swoimi kocimi oczyma Katarzyna potrafi zadziałać cuda! To jedna z pierwszych, polskich blogerek, której udało osiągnąć olbrzymią popularność w sieci (aż 257 tysięcy obserwujących!) Nam zapadły w pamięć szczególnie jej hallowen’owe, makijażowe inspiracje oraz olbrzymia pogoda ducha i poczucie humoru.

@lamakeupebella

Zuzia jest przesympatyczną blogerką i vlogerką, która oprócz licznych tricków makijażowych i recenzji kosmetyków zaproponuje Wam wiele tricków związanych z pielęgnacja oraz układaniem fryzur. Dobrze się jej słucha i ogląda, a jej nowa, krwawa stylizacja a la Matka Smoków wzbudziła w nas prawdziwy szacunek. Tak trzymać!

@olivka_blog

Jak sama o sobie pisze Oliwka jest mamą, blogerką, miłośniczką mody i podróżowania. A przy tym piękną kobietą, która za pomocą postów podpowiada Wam jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę, skórę i włosy. Jeśli do tego dodamy przepiękne, wręcz bajkowe zdjęcia i jej wesołe relacje na Instastory zyskujemy kompletną całość, którą chce się śledzić codziennie.

@allinaroseblog

Alina pochodzi z Krakowa i może poszczycić się nienagannie ułożoną fryzurą oraz aż 61,4 tysiącem obserwujących na Instagramie! Na swoim profilu Alina testuje liczne kosmetyki kolorowe, podpowiada, w jaki sposób wykonywać makijaże, dba także o piękno paznokci. Zapraszamy do obserwowania tej sympatycznej blogerki – jej profil do garść inspiracji na każdą okazję!