Uwielbiamy mówić. Nieraz przyznajemy się do tego bardzo niechętnie, bo żadna z nas nie chce uchodzić za gadułę ale prawda jest taka, że znakomita część damskiej populacji mówi dużo więcej i częściej od swoich partnerów. Podobnie sprawa ma się, jeśli chodzi o seks. Trudno nam wyobrazić sobie kobietę, która w trakcie seksu nie wypowiada ani słowa, nie wspominając już o pojękiwaniu… ( a jeśli chcecie takie kobiety zobaczyć polecamy obejrzeć serial „Opowieść podręcznej”). Czasami mniej znaczy lepiej, więc nawet podczas wspólnego świntuszenia warto pamiętać o kilku żelaznych zasadach – tak, a by i Tobie i jemu sprawiło to prawdziwą przyjemność.

  1. Mów mu komplementy.

Oczywiście zalecamy umiar. Mężczyźni, podobnie jak my, uwielbiają słyszeć, jak pięknie wyrzeźbione mają ramiona, a ich oczy są dzikie, gdy nas całują. Oni również potrzebują poczuć się silni, doskonali w tym co robią i dowartościowani. Nie bój się skomplementować go przed, po i przede wszystkim w TRAKCIE. To doda mu odwagi i sprawi, że będzie sobie z Tobą poczynał znacznie dłużej…

  1. Zapodaj instrukcję obsługi.

Czasami, szczególnie na początku znajomości, mężczyzna potrzebuje konkretnego przekazu, co zrobić, by Cię zadowolić. A zrobi wiele, by Wasze seksualne doznania były dla Ciebie odlotowe. Jak wiadomo, kobieta zmienną jest, dlatego by ułatwić mu zadanie warto sprecyzować swoje oczekiwania. Możesz zrobić to w mniej lub bardziej sprośny sposób, używając komend lub prosząc, by coś zrobił. Gwarantujemy, że nie ma mężczyzny, który Cię nie posłucha.

  1. Badaj grunt.

Najprostszy sposób na to – zadawanie pytań i otrzymywanie odpowiedzi. Dialogi odbywające się w łóżku pozwolą na rozładowanie napięcia, pomogą Wam poznać swoje oczekiwania, urozmaicą stosunek oraz wprowadzą nieco pikanterii. Nie ograniczaj się do pytania w stylu „Czy dobrze Ci?”. Pytaj o wszystko – o to, czy chce być na górze, czy na dole, czy masz go całować namiętnie czy raczej delikatnie. Kto pyta, nigdy nie błądzi.

  1. Mów o uczuciach.

Mężczyźni to twardziele, a z drugiej strony istoty takie jak my – wymagający uczuć i zainteresowania ich osobowością. Dlatego, oprócz komplementów, w łóżku mów o tym, co go niego czujesz, jak się przy nim czujesz i kim dla Ciebie jest. Sex jest również po to, by budować wzajemną więź między Wami.

  1. Coś na ostro.

Mocne słowo, przekleństwo czy wulgarny rozkaz mają sens tylko wtedy, gdy on się po Tobie tego nie spodziewa i kiedy oboje wiecie, że to element Waszej wspólnej zabawy. Jeśli w życiu codziennym jesteś prawdziwą damą kilka pikantnych słówek w łóżku sprawi, że możecie zacząć naprawdę dziką przygodę! Pamiętajcie jednak o ustaleniu granic oraz słów bezpieczeństwa. Nie zawsze ma oznaczać nie.