Jeśli nie wiesz, jak rozpocząć Waszą wieczorną randkę polecamy striptease! Nie znamy mężczyzny, który po zaskakującym i pikantnym tańcu w wykonaniu swojej ukochanej nie będzie mieć ochoty na coś więcej… To dobra okazja na celebrację ważnych dla Was wydarzeń, zwłaszcza, jeśli na co dzień nie serwujesz mu tego typu rozrywek. A więc… przygotuj pokój, piękną pościel, zasuń żaluzje w oknach, zapal aromatyczne świece i spraw mu przedstawienie, którego z pewnością długo nie zapomni. Najważniejsza, oprócz Twojego pomysłu na choreografię tego wydarzenia, będzie muzyka. Nie wiesz, która piosenka będzie idealna do striptease? Już śpieszymy z podpowiedzią!

Lady Marmelade’’

Przygotuj odpowiednią bieliznę. Mile widziane wszystko, co koronkowe, kolorowe i drapieżne. Możesz ubrać satynowy gorset, do tego dodać pończochy kabaretki i oczywiście odpowiedni pas do nich. Długie rękawiczki, perły, a na twarzy maska. Tak ubrana tańczysz w rytm „Lady Marmelade” – hitu wykonywanego przez Pink, Christinę Aguilerę, Mię oraz Lil’ Kim. Polecamy przede wszystkim fanom burleski i wszelkiego rodzaju rewii. Can can bardzo pożądany!

Earned it’’

Hit The Weekend stał się popularny za sprawą ekranizacji książkowego bestselleru „50 twarzy Greya”. Piosenka zalazła się na ścieżce dźwiękowej historii Anastazji i Christiana i jest wymarzona do wolnego, leniwego tańca. Nie wiesz jak to zrobić? Obejrzy teledysk i film! Może któraś ze sztuczek mrocznego biznesmena natchnie Cię do działania…

Dance for you”

Beyonce nikomu nie trzeba przedstawiać. Praktycznie każdy teledysk wokalistki jest idealną lekcją, jak poruszać się i uwodzić ciałem. My polecamy zwłaszcza „Dance for you” – istny majstersztyk! Poza tym wokalistka wykonuje tam baaaardzo seksowny układ choreograficzny, więc scenariusz na wieczorne przedstawienie macie podany jak na tacy.

Beautiful liar”

Duet pięknych i utalentowanych wokalistek – Beyonce i Shakiry nie umknął uwadze świata show businessu, a piosenka przez wiele tygodni umieszczana była na szczytach list przebojów w każdym kraju. Numer daje Ci pole do popisu – przy nieco egzotycznych rytmach możesz wcielić się w rolę tancerki belly dance. Goły brzuch i kołyszące się biodra – mężczyźni to uwielbiają.

I wanna be loved by you’’

Któż z nas nie słyszał o Marylin Monroe? Światowy symbol seksu nagrał tę piosenkę do filmu „Pół żartem, pół serio”. Jeśli jeszcze go nie oglądałyście musicie nadrobić tę zaległość. My natomiast polecamy piosenkę do zmysłowego tańca. Niekoniecznie musisz przebierać się za Marylin. Wystarczy, jeśli podpatrzysz jej boskie ruchy. Ukochany będzie zachwycony!

Zapisz