Jak na jesień liście zmieniają kolory na czerwony oraz żółty tak i na naszych paznokciach powinny znaleźć się owe kolory! Hybrydowy manicure zdecydowanie jest ulubiona metodą zdobienia paznokci w 2017 roku i sprawdzi się również na jesień.

Zacznijmy od kształtu.

Tej jesieni zdecydowanie dominować będą migdałki oraz puenty. Jeżeli chodzi o kolory, to klasyczna czerwień oczywiście będzie prezentować się idealnie. Każda kobieta powinna choć raz pokazać się w tym pięknym kolorze, ale również jej odcienie od najjaśniejszych aż do bordowych wyglądają cudownie. Gdy znudzi nam się błyszcząca hybryda, równie świetnie będą wyglądały paznokcie w kolorach matowych. Nie bójmy się eksperymentować. Brokatowy akcent na serdecznym paznokciu, efekt lustra, syrenka, cat eye, naklejki, wzorki np. kratka, paski, kropki lub własny kształt urozmaicą nasz manicure. Nie zapominajmy o naturalnych kolorach tzw. nude. Zawsze wyglądają na zadbane i świetnie sprawdzają się u młodych dziewczyn, które w szkole nie mogą malować paznokci na inne kolory. Nie każdy zakaz musi psuć nasz plan! Oprócz standardowych kremowych, beżów, czerwieni oraz różu dalej modna czerń.

Mimo wszystko nie zniechęcajmy się do innych wspaniałych kolorów. Być może nasz manicure będzie zapoczątkowaniem nowego trendu…kto wie 🙂

Zapisz