Sex, oprócz znanych sobie właściwości zdrowotnych wpływa doskonale na jakość Waszego związku. Nic tak nie podnieca, jak zbliżenie o poranku, dodające energii na cały dzień lub legendarny już seks na zgodę. Sex to nie tylko wspólnota ciała, ale i Waszego wnętrza. Dziś przedstawiamy pozycje, które jeszcze bardziej zbliżą Was do siebie.

Misjonarz.

Najbardziej popularna pozycja seksualna. Nie ma pary, której nie odpowiadałaby. Polecamy zwłaszcza poznającym się parom z uwagi na bliskość spojrzeń, możliwość dotykania się i wtulenia w szyję partnera. Romantycznie i bezpiecznie.

Na łyżeczkę.

Pozycja idealna na leniwy poranek lub popołudnie. Jedyne czego potrzebujesz to wygodne łóżko. Pozycja pobudza najbardziej erogenne strefy Twojego ciała – partner ma swobodny dostęp do Twoich ud oraz szyi.

Jeździec na skałach.

To trochę zmodyfikowana wersja klasycznej pozycji na jeźdźca. Jej wielkim plusem jest możliwość kontroli, a co za tym ułatwione szanse na orgazm. W tej pozycji partnerka pochyla się pod pewnym kątem, a więc przyjemność ciągle wzrasta. Mężczyzna odchyla się delikatnie do tyłu i podpiera rękoma. W tej pozycji możesz patrzeć mu prosto w oczy, całować go bez ograniczeń i bawić się jego włosami.

Ławeczka.

Podczas gdy partner siedzi na krześle lub brzegu łóżka, partnerka siada na jego kolanach odwrócona plecami, a unosząc się na palcach i opadając kontroluje swój ruch. Idealna pozycja dla par, ceniących sobie sensualne doznania – partner ma przed oczyma Twoje plecy, kark, a chcąc mocniej Cię przytulić napotyka Twoje piersi…

Coctail party.

Partner stoi mocno na nogach i opiera się plecami o ścianę. Partnerka wskakuje na niego i lekko unosi jedną nogę. Wszystko odbywa się w pozycji stojącej, partnerzy mogą wzajemnie dotykać się, przytulać i wymieniać pocałunki. Pozycja polecana szczególnie dla panów, którzy mają czym się pochwalić oraz wszystkim tym, którzy w kwestii seksu cenią sobie spontaniczność, niezależnie od miejsca.

Zapisz