Długo szukałaś, ale w końcu się udało. Trafiłaś na swojego wymarzonego mężczyznę. Brawo! Po fali radości i euforii pojawiają się jednak pytania – jak przekonać go do siebie, by pozostał na zawsze? Co, jeśli będzie chciał tylko się zabawić? Jak się przekonać, że to nie tylko chwilowe zauroczenie? Dziś podajemy Ci kilka niezawodnych tricków, które sprawią, że On zostanie z Tobą już na zawsze.

Pozwól mu się poznać.

Nie od razu Rzym zbudowano. Nie ma więc sensu ukrywać czy przeciągać w nieskończoność informowania go o swojej nieudanej przeszłości, planach na przyszłość czy też tym, czego nie znosisz w płci przeciwnej. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli zalewania ukochanego słowotokiem, z którego większości informacji i tak nie przyswoi lecz po prostu swobodnym przepływem informacji o Tobie. Marne Twoje szanse na zatrzymanie wyśnionego mężczyzny, jeśli nie pozwolisz sobie na to, by mu zaufać. Rany z poprzednich związków pozostaw w mrokach historii. Mówienie o przeszłości i nieudanych związkach absolutnie nie może stawać na drodze ku Waszemu szczęściu!

Nie udawaj.

Przez kilka pierwszych tygodni znajomości chcesz wywrzeć na nim jak najlepsze wrażenie. Zdobywanie mężczyzny można śmiało porównać do okresu próbnego w pracy. Starasz się mieć nienaganne maniery, nie przeklinać, ładnie ubierać (nawet na co dzień) i gotować jak najlepsze potrawy. To bez sensu, jeśli na co dzień Twoją kuchenkę pokrywa warstwa kurzu, a Ty lubisz sypnąć przekleństwem lub zapalić papierosa. Każdy z nas jest człowiekiem i niezależnie od płci mamy swoje wady. Nie znaczy to, że musimy eksponować je przed partnerem od razu. Ważne jednak, by nie udawać kogoś, kim nie jesteśmy. Każde kłamstwo ma krótkie nogi.

Bądź „jakaś”.

Charakter to sprawa, której nie da się wyćwiczyć w kilka miesięcy. Ba! Nieraz pracujemy nad nim przez całe życie! Mężczyźni (co jest udowodnione) uwielbiają kobiety z charakterem. Takie, które mają swoje zdanie, określone cele w życiu i hobby. Ludzie posiadający zainteresowania są dla płci przeciwnej dużo bardziej atrakcyjni niż Ci, którzy nie potrafią powiedzieć, co lubią i co ich kręci. Pamiętaj, że przeciwieństwa się przyciągają – może okazać się, że trafisz na osobę, której hobby będzie zupełne inne niż Twoje – dla Was obojga to szansa na poszerzenie swoich horyzontów!

Seks jest ważny.

Doskonale znamy historie opowiadające o tym, jak koleżanka poszła do łóżka już na drugiej randce i jej znajomość z mężczyzną nagle się zakończyła. Słyszeliśmy też odwrotne tezy, które głoszą, że wręcz przeciwnie – z seksem nie należy zbyt długo zwlekać. Tak czy siak, pomijając kwestię indywidualnego podejścia do tematu – seks jest bardzo ważny. Wpływa zarówno na Wasze ciała, jak i umysły. Od tego wszystko się zaczyna – za fizycznością idą głębsze doznania. Śmiało, poznajcie ze sobą Wasze ciała.

Liczą się detale.

O uczucie stale trzeba zabiegać, w szczególności, gdy dopiero kiełkuje. Kobiety cenią sobie punktualność drugiej strony, drobne prezenty oraz gesty świadczące, że mają do czynienia z prawdziwym gentlemanem. Mężczyźni lubią, gdy ich kobieta pamięta o nich w ciągu dnia (wystarczy zalotny sms lub krótka rozmowa przez telefon), a ich uczucie będzie jeszcze mocniej podsycane, jeśli na stole zastaną smaczną, własnoręcznie zrobioną kolację lub zostaną mocno przytuleni i zapewnieni o uczuciu tak po prostu, bez specjalnej okazji.