Większość naszych ukochanych zapytanych o ich fantazje seksualne z pewnością ograniczą się do powiedzenia, że każda z nich ma związek z nami. Jaaaaasne. Z pewnością jakiś procent prawdy jest w tych wypowiedziach zawarty, jednak, gdybyśmy mogły sięgnąć do umysłów naszych panów, ich wizje udanego seksu mogłyby nas niejednokrotnie mocno zaskoczyć… Poniżej przedstawiamy pięć najgorętszych męskich fantazji.

  1. Dominacja.

Śpiewa o niej Rihanna, a filmy z Christianem Grey’em biją rekordy popularności. Być może właśnie z tego powodu dominacja pojawia się w czołówce męskich fantazji. My jednak obstawiamy, że mężczyźni, jako urodzeni zdobywcy po kilkunastu godzinach, gdy muszą słuchać się innych (mamy na myśli pracę) marzą o tym, by przejąć stery. Dominacja jest tak kusząca, bo … zakazana. We współczesnym świecie niewolnictwo w każdej formie jest surowo karane, dlatego BSDM tak bardzo podnosi poziom adrenaliny we krwi.

  1. Troje i więcej.

Żaden facet świadomie się nie przyzna, że do Waszego łóżka z chęcią zaprosiłby Twoją przyjaciółkę. Troje w łóżku dla większości kobiet to już tłok, a mężczyźni ukrywają tę fantazję w obawie przed zranieniem Twoich uczuć (oraz świadomego konfliktu i natłokiem podejrzeń wobec jego koleżanek). Mężczyźni fantazjują o tym, co zakazane – zarówno w świetle moralnym, jak i religijnym bigamia jest niemile widziana, a trójka lub więcej osób w łóżku to najlepsza droga do zdobywania seksualnego doświadczenia. Oczywiście mężczyźni do łóżka jako trzecią osobę z chęcią zaprosiliby kobietę. Dlaczego? To proste! By uniknąć porównań wiadomej części ciała

  1. Starsza kobieta.

Taka, która wiele widziała i jest w pełni świadoma swojej seksualności. Mężczyźni wyobrażają sobie seks ze znacznie starszą kochanką, która występuje w roli nauczycielki lub dominy, gdyż w codziennym życiu to oni bardzo często dzierżą stery, mając do czynienia z młodszymi od siebie kochankami. To kolejne przełamanie tabu, dlatego tak mocno ich to kręci.

  1. Kobieta nieosiągalna.

Mężczyznom zdarza się fantazjować o kobietach, które w realnym życiu nie znalazłyby się z nimi w łóżku. Dlaczego? Faceci uwielbiają mieć swoje tajemnice, każde wyzwanie jest dla nich motywacją do działania, a to co zakazane jest jeszcze bardziej podniecające. Często też przypisują nieznajomym kobietom cechy charakteru i potencjalne zachowania, które według nich powinna mieć idealna kochanka.

  1. Seks na łonie przyrody.

W seksie na łące lub w lesie jest coś magicznego – dzikość i bliskość natury powodują, że czujemy się bardziej wyluzowani. Jeśli do tej fantazji dodamy możliwość podglądania przez obce osoby zyskujemy kompleks idealnych fantazji. Faceci uwielbiają to napięcie, gdy nie wiadomo, co za chwilę się wydarzy.

Zapisz