To już pewne. Popularność Instagrama przebija sławę Facebooka, portal posiada miliony unikalnych użytkowników i jest doskonałym narzędziem marketingowym. Nic więc dziwnego, że za jego pośrednictwem promują się gwiazdy każdego formatu. Ba! Istnieją także nowe gwiazdy, które stworzył sam Instagram. Mimo, iż śledzenie i prowadzenie profilu może okazać się czasochłonnym zajęciem, polecamy śledzenie kilku osób, które pozytywnie nastawią Cię do życia i mogą okazać się dobrą motywacją do zmian. Oto nasze top 7 profili, które powinnaś obserwować.

@saggysara

Tę wegankę i fankę zdrowego odżywiania obserwuje aż 164 tysiące osób! 21-latka na swoim profilu pokazuje nie tylko zdrowe potrawy i plany swoich żywieniowych metamorfoz ale także brutalnie obnaża instagramową rzeczywistość fotografując się w ujęciach, w których ciało wygląda takim, jakim jest naprawdę – bez sześciopaka i mięśni, czasami po sutym obiedzie i z fałdkami tu i ówdzie. Podziwiamy za dystans do siebie samej!

@chodakowskaewa

Nie ma chyba osoby, której nazwisko popularnej trenerki byłoby obce. 1,2 miliona obserwujących – to naprawdę imponujący wynik! Ewa doskonale motywuje, ma specyficzne poczucie humoru, nie brak jej dystansu do samej siebie. Wszystko to powoduje, że chcemy ją słuchać i oglądać, a co za tym idzie – czerpać jak najwięcej wskazówek dotyczących diety i treningu.

@klaudia_cukierpuder

Jak wskazuje nazwa jej profilu – jest dziewczęco, słodko ale bez przesady, gdyż jak wiadomo, słodycze w dużej ilość mogą zaszkodzić. Klaudia pochodzi z Bielsko-Białej i jest makijażystką. Uwielbiamy jej Instastory – za miły głos, profesjonalizm i rzeczowe podejście do tematu. Piękna makijażystka i równie cudowne makijażowe dzieła sztuki. Polecamy!

@deynn

Marita, bo takie imię ukrywa się pod instagramowym profilem posiada w tym momencie milion unikalnych obserwatorów. Jej kariera zaczęła się w znacznej mierze dzięki Instagramowi. Dziś Marita pojawia się także na okładkach lifestyle’owych czasopism, a razem ze swoim ukochanym stanowią idealny przykład dla wszystkich par, chcących dbać o formę. Na czym polega fenomen deynn? Marita uparcie wyznacza sobie cele, wciąż walczy o wymarzone ciało, nie boi się mówić wprost i ma styl, który uwielbiają obecnie wszystkie „it girl’s”.

@maxineczka

Joanna jest makijażystką i znamienitej większości Polek posiadających konto na Instagramie nie trzeba specjalnie jej przedstawiać. Jeśli jednak nie śledzicie jeszcze jej profilu bardzo Was do tego zachęcamy. Na profilu Joasi znajdziecie mnóstwo przepięknych, gotowych makijaży, garść urodowych tricków oraz recenzje kosmetyków. Nas urzekł dystans Joasi do swojej osoby oraz jej urocze kociaki.

@_alicja_napiorkowska

Alicja jest stylistką – wyniki jej pracy mogliśmy oglądać nieraz w „Dzień dobry TVN”. Na swoim intagramowym profilu pokazuje nie tylko swoje stylizacje (przyznamy – są cudowne i pełno w nich elementów stylu glamour) ale i ciekawe, niebanalne miejsca, przedmioty z duszą oraz wydarzenia kulturalne, których nie wolno pominąć. Nieszablonowo, stylowo i inspirująco, czyli tak, jak lubimy najbardziej.

@whatannawears

Ania Skura jest przede wszystkim podróżniczką, fashionistką i baaaardzo fit girl. Dzięki jej instagramowym relacjom tęsknimy za wyprawami w góry oraz kolorowymi zachodami słońca na Bali. Profil Ani wprost tętni od kolorów i wzorów! Polecamy fankom klimatu boho chic, pozytywnego nastawienia i zdrowego odżywiania. Ania zarazi Was sobą!

Drogie czytelniczki- jakie konta na Instagramie Waszym zdaniem warto odwiedzić? Zachęcamy do komentowania!