Dla każdej kobiety ślub jest wielkim wydarzeniem, przygotowania często trwają wiele miesięcy, czasem nawet lat. Dobranie odpowiedniego miejsca, oprawy, lista gości, często ich usadzenie spędza sen z powiek pary młodej… Następnie trzeba wybrać odpowiednie zaproszenia, kwiaty, fotografa, kamerzystę, obrączki… I oczywiście suknia ślubna! Tutaj wybór jest przeogromny. Syrenka, koronkowa, princessa, krótka, z trenem, w kształt litery A, w stylu greckim i wiele innych możliwości, od których panom młodym mogłoby się przewrócić w głowie. Co rusz, idąc alejką sklepową można spotkać salony z wielkim napisem „suknie ślubne”. W salonach aby przyciągnąć jak największą ilość klientek są robione poprawki specjalnie dla panny młodej, na miejscu można zakupić odpowiednie dodatki, które doskonale doradza przypisana do panny młodej konsultantka sukien ślubnych. Często panie decydują się na wybór sukni prosto od projektantów mody, jednakże można uszyć suknię również u prywatnej krawcowej. Przy tych dwóch opcjach mamy pewność, że suknia jest jedyna w swoim rodzaju, dodatkowo szyjąc suknię u krawcowej panna młoda może sama weryfikować i zmieniać wzór, materiał, czy długość sukni.
Wybór sukni do łatwych nie należy, bowiem modeli jest od groma, wpisując w wyszukiwarce wyskakuje całe mnóstwo stron salonów.
Często panny młode wybierając swoją suknię wzorują się na wyborach celebrytek, które często lubią szokować swoimi wyborami. Również kolorem można zrobić ogromne wrażenie, lub też wzbudzić sensację w gościach weselnych.
Często panna młoda postanawia mieć więcej aniżeli jedną suknię, co powoduje często kolejny problem przy wyborze. Długa suknia na ceremonię, krótka, ułatwiająca swobodne ruchy na późniejsze godziny, jest bardzo częstym wyborem wśród młodych przyszłych mężatek. Bardzo często głównym kryterium wyboru odpowiedniej sukni ślubnej jest niestety jej cena, która często może szokować. Jednak kiedy panna młoda może sobie pozwolić na brak ograniczeń ze strony funduszy, wtedy szaleństwo przedślubne może zdawać się nie mieć końca
Oczywiście suknia musi być dobrana do sylwetki panny młodej, po czym do wyboru zostają jeszcze dodatki takie jak: buty, welon, biżuteria.
Dobranie fryzury oraz makijażu również nie należy do najłatwiejszych. Dobrze wtedy mieć zaufaną osobę, która odpowiednio doradzi, aby w tym jedynym dniu w życiu czuć się naprawdę wyjątkowo i olśniewać swoim wyglądem.
Trzeba przyznać, że przy takich nie lada problemach przyszłym pannom młodym trzeba życzyć powodzenia przy ich rozwiązywaniu.

Suknie ślubne FULARA&ŻYWCZYK