Najwyższy czas pomyśleć o stroju kąpielowym. Na naszym rynku jest ich od groma. Najczęściej wybieramy bikini, ale modne są też tankini i stroje jednoczęściowe. Każda z nas wybiera coś do swojej figury.

3 wersje strojów kąpielowych najczęściej kupowanych:

  • Bikini: dwuczęściowy strój sprawia, że ciało jest dosyć mocno odsłonięte. Dzięki temu możemy mieć ładną opaleniznę. Bikini od wielu lat zmienia swoje modele, dzięki temu każda z nas może wybrać coś wyjątkowego. Staniki z marszczeniami czy z fiszbinami idealnie podkreślają biust. Kostiumy składające się ze zszytych ze sobą trójkątnych kawałków materiału przyciągają uwagę do ciała. Dobrze wyprofilowane majtki super eksponują płaski brzuch, a mocne wycięcia wydłużają nogi.

  • Tankini: jest to wersja pomiędzy bikini, a strojem jednoczęściowym. Składa się z majtek i długiego topu. Super sposób na zarycie niedoskonałości. Luźna część górna zakrywa brzuch i maskuje boczki. Wersja ta jednak jest także dla Pań szczupłych. Można je nosić na różne sposoby. W czasie opalania można ją podnieść do góry, a wychodząc na deptak dół przysłonić pareo.

  • Jednoczęściowy: idealny strój składający się z jednej części dla pływaczek i aktywnych osób. Stroje te są super dopasowane do figury i wygodnie się je nosi. Dodatkowo można nim zakryć swoje niedoskonałości. Wybierając model zrobiony z tkaniny korygującej fałdki, ma np. Ciemniejsze wstawki na bokach, to optycznie wyszczuplają i modelują talię. Zaś ukryte wstawki wewnątrz wkładki modelujące, odejmą nawet kilka kilogramów.

Dobrze dobrany strój to lepsze samopoczucie i wygoda podczas plażowania. Nie odkładaj tego zakupu na ostatnią chwilę. A masz już może torbę plażową lub okulary przeciwsłoneczne? Może przy okazji warto o niej pomyśleć? Udanych zakupów 🙂

 

Zapisz