Szukasz orgazmu? Sprawdź jakie pozycje ułatwią Ci jego osiągnięcie!

Jak pozycje seksualne wybrać, aby osiągnąć wymarzony orgazm?

Najlepsze pozycje seksualne dla Kobiet- Odlot!

Każda Kobieta marzy o dobrym seksie z gwarantowanym orgazmem. Jednak nie zawsze się to udaje. Jak naturze pomóc, aby się udało? Odpowiedź jest łatwa! Kobieta zawsze musi być na górze. Takie ułożenie ciała zapewnia lepszą stymulację dla Kobiety, dlatego zawsze dążymy do orgazmu.

Pozycje te są również bardzo przyjemne dla mężczyzn, nie ma obawy. Chodzi jedynie o satysfakcje dla obu stron podczas stosunku. Przeczytasz tutaj o 14 najlepszych pozycjach, które warto wypróbować, aby osiągnąć szczytowanie. Pamiętaj, że wybierajcie razem pozycję tak, abyście oboje byli zadowoleni z seksu. Najważniejszy jest kąt nachylenia. I nie zapominajcie, praktyka czyni mistrza 🙂

14 pozycji seksualnych na gwarantowany orgazm:

Jeździec na skałach – pozycja, gdzie mężczyzna siedzi i ma skrzyżowane nogi lub wyprostowane przed sobą. Ramiona zaś są oparte lekko do tyłu. Kobieta siada na nim i wykonuje ruchy góra i dół. Kobieta skierowana przodem do partnera.

Amazonka – pozycja na krześle lub taborecie. Mężczyzna siada na krześle a Kobieta na nim. Jednak Kobieta tutaj musi siedzieć tak, aby dostawała do podłoża nogami i mogła unosić się góra, dół.

Koszyk – pozycja idealna do pieszczenia piersi kobiety. Mężczyzna siedzi z wyciągniętymi nogami, partnerka na nim oplatając się w pasie. Partner podtrzymuje za pośladki i wykonujemy ruchy góra i dół.

Zjeżdżalnia – kobieta leży całkiem płasko na partnerze z wyprostowanymi nogami. Wykonuje ruchy posuwiste.

Klips – wersja podobna do jeźdźca. Kobieta posiada partnera, który leży ze złączonymi nogami. Partnerka odchyla się do tyłu, opierając dłońmi. Partner ma możliwość stymulacji w ten sposób łechtaczki.

Pająk – partner siedzi z opartymi dłońmi do tyłu. Kobieta znajduje się na nim w pozycji półleżącej z opartymi rękami do tyłu i ugiętymi nogami.

Na kolanach – mężczyzna siedzi na fortelu. Kobieta siada na nim i wyciąga nogi na szyję partnera, opierając je na fotelu. Potem odchylasz się lekko do tyłu.

Supernova – pozycja dla wygimnastykowanych Panów. Partner leży na łóżku, a na nim siedzi partnerka. Delikatnie zsuwa się mężczyzna w dół zwisając z ciałem, a Kobieta wykonuje ruchy posuwające.

W łuk – Pozycja siedząca na brzegu łóżka. Partnerka dosiada partnera, a następnie opuszcza ciało w dół, podpierając się rękoma o podłogę. Partner opiera się na poduszkach. Partnerka opiera się stopami o pośladki partnera. Mężczyzna może tutaj stymulować łechtaczkę.

Kowbojka tyłem – odwrócona pozycja na jeźdźca. Partner leży, a ty siadasz plecami do niego. Pozycja zapewnia mocną stymulację stref kobiecych.

Jeździć inaczej – pozycja jak wyżej. Jednak partnerka wychyla się tułowiem do przodu.

Ławeczka – Partner siedzi na krześle, kobieta siedzi na nim, odwrócona plecami. Opierając się na palcach, unosi ciało do góry i do dołu. Jednocześnie partner może pieścić piersi i łechtaczkę.

Galera – rozbudowa wersja jeźdźca. Partner siedzi z wyciągniętymi nogami do przodu. Kobita pochyla się do tyłu na Maksa tyłem do mężczyzny, a nogi ma ugięte w tyle.

Statek – Kobieta siedzi bokiem na partnerze z rozłożonymi nogami ze skrzyżowanymi w kostkach. Mężczyzna leży i trzyma ją za pośladki lub plecy. W tej pozycji można stymulować łechtaczkę.

Zapisz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł

Piękne oko na wiosnę - jak ożywić swój look?

Następny artykuł

Seks w miejscach publicznych - odwaga czy żenada?