Idealna talia to marzenie chyba każdej z was. Tak samo, jak moja! Dobra pielęgnacja i ćwiczenia to klucz do wymarzonego ciała.

I krok to spalanie tłuszczu poprzez kremy!

Balsamy, które ujędrniają, naprawdę działają, ale trzeba używać ich codziennie. Dzięki składnikom takim jak kofeina czy I-karnityna poprawiają mikrokrążenie krwi i pomagają wypędzić tłuszcz z komórek. Coraz częściej młode osoby, także kupują bandaże wyszczuplające. Działają idealnie na modelowanie tali, używając ich jedynie 2 razy w tygodniu. Bandaże są nasączone idealnymi składnikami aktywnie wyszczuplającymi.

II krok to wygładzanie pod prysznicem!

Raz, a nawet dwa razy w tygodniu podczas kąpieli rób piling. Złuszcza on martwy naskórek i pięknie wygładza ciało. Podczas nakładania kosmetyku wykonaj intensywny masaż. Uciskanie i rozcieranie skóry poprawia mikrokrążenie. Gdy nałożysz potem balsam ujędrniający, jego składniki lepiej się wchłaniają.

Najpierw wykonuj ruch od góry do dołu. Dodatkowo lekko podszczypuj skórę. Potem masuj brzuch, kreśląc na nim dłonią kółka. To doskonale ujędrnia ciało.

III krok to ruch na okrągło!

By wyszczuplić ciało, trzeba ćwiczyć całe ciało. Możesz zapisać się na aerobik, jeździć na rowerze lub biegać. Po takim treningu warto jeszcze pokręcić nawet hula-hoop. Takie sposoby modelują w szybki sposób talię, bo to ćwiczenie wzmacnia mięśnie brzucha. Na początku warto używać zwykłego lekkiego koła, a gdy nabierzesz wprawy, stosuje cięższe. Zaczynać warto od kilku minut, a potem z każdym treningiem przedłużać czas.

Małe 3 kroki, a dają rezultat naprawdę fascynujący, jeżeli stosujemy się do niego na co dzień.