Problemy z krótkim stosunkiem ma wiele par z krótkim stażem i długim. Często wynika to z problemów u Panów w różnym wieku. Nie ma jednak czego się wstydzić, ponieważ jest to dolegliwość w ostatnim czasie bardzo popularna. Można nie dać się obłędowi i poradzić sobie z taką sytuacją. Nie wiesz jak? Poniżej dowiesz się kilku ciekawych porad.

Skuteczną metodą leczenia przedwczesnego wytrysku jest farmaceutyczne leczenie. Pozwala na trwałe i skuteczne pozbycie się problemu. Niestety w tym celu należy udać się do lekarza specjalisty, który wybierze odpowiednie preparaty indywidualnie do potrzeb. Nie ma czego się wstydzić tylko walczyć. Lekarz to też człowiek.

Innym sposobem mogą być treningi nad wytrzymałością erekcji! Jednak często kończą się niepowodzeniem lub działają przez krótki czas.

Kontrolowanie wytrysku można uzyskać poprzez następujące metody:

– odbywanie stosunków w wannie lub w wodzie. Woda działa mało pobudzająco na nasze narządy.

– częste stosunki, aż do poziomu wyczerpania fizjologicznego. W ten sposób następne stosunki można wydłużyć. Może być to doprowadzenie mężczyzny sposobem masturbacji przez Kobietę do wytrysku, a następnie kontynuacja kontaktu seksualnego.

– odbywanie stosunku głębokiego, poprzez wprowadzenie członka do pochwy wolnymi ruchami. Można wykonywać tutaj zabawę swoimi mięśniami wewnątrz pochwy, które są wyczuwalne w delikatny sposób.

– trzykrotnie ściśnięcie prącia w okolicy rowku żołędzi tuż przed spodziewanym wytryskiem. Uścisk powinien być na tyle mocny, aby nie dopuścić do wytrysku.

Warto spróbować takich metod! Jak nie zadziałają, to warto wybrać się do lekarza specjalisty i dać większość przyjemność z tego, co nam się należy w życiu. Warto rozmawiać na ten temat z partnerką i razem próbować rozwiązywać takie sytuacje.

Zapisz