Miłośnicy Kamila Stocha wiedzą, że z jego kolanem nie jest za dobrze. Ale co tam się dzieje w nim? Od czego się zaczęło? A więc!

Wszystko się zaczęło od nadwyrężenia kolana w Lillehammer. Potem po raz drugi zrobił to 5 stycznia w Bischofshofen. Do tego upadek w Innsbrucku. Wszystko to nakłada się na narastający częsty ból kolana! A więc czy nasz Kamil Stoch wystartuje w sobotę i niedzielę w Zakopanym?

Kamil Stoch niedawno zgłosił się do szpitala w Nowym Targu. Miał tam wykonywany rezonans prawego kolana. Stwierdzono, brak żadnych uszkodzeń poważnych kolana. Jest to prawdopodobnie przeciążenie kolana poprzez treningi, skoki i upadki. Jeżeli trochę Kamil Stoch przystopuje, to wszystko się unormuje.

A więc skoki naszego lidera Pucharu Świata nie są zagrożone w Zakopanym w najbliższy weekend. Taka wiadomość zadowoli naszych fanów skoków narciarskich, bo to nasza nadzieja.

Zapraszamy do oglądania naszego Kamila Stocha i reprezentacji w Weekend.

Piątek kwalifikacje do niedzielnych skoków indywidualnych.

Sobota drużynowe skoki.

Niedziela skoki indywidualne.

Będziemy Kibicować jedni na stadionie, drudzy przed telewizorami. Każdy na swój sposób. Wspierajmy Kamila Stocha i innych uczestników naszej reprezentacji, aby wygrali. Powodzenia!

Zapisz

Zapisz