Wąsy i Broda powraca do trendów.

Zadbany mężczyzna to taki, który ma zadbane ubranie, buty, modną fryzurę. Wielu z was jednak powraca do trendów sprzed lat, czyli wąsów i brody czy ogólnego zarostu twarzy. Kobiety szaleją w ostatnim czasie na ich punkcie.

Z potrzeby dbałości o wąsy czy brodę zdaje sobie sprawę coraz więcej mężczyzn. Nawet coraz więcej powstaje miejsc tzw. Barber shop, gdzie specjaliści zajmują się profesjonalną stylizacją i przycinaniem zarostu, wąsów itp.

Dla takiej grupy mężczyzn najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie trymerów, co zapewnia jeszcze większą:

oszczędność i wydajność: produkty tego typu są bardzo odporne na korozję, utlenienie, siłę tarcia i działanie wysokich temperatur, dzięki czemu raz zakupiony trymer jest w stanie służyć przez wiele lat.

precyzję: sprzęty nowoczesne są zaopatrzone w różne rodzaje ostrzy np. wykonanych w technologii EST. Dzięki czemu są one w stanie dotrzeć do wielu trudno dostępnych miejsc i wystylizować włosy zarówno o normalnej gęstości, jak i te bardzo gęste.

łatwość i komfort użytkowania: modele najnowszej generacji mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu są wodoodporne, można je stosować pod wodą, ładują się błyskawiczne. Na pewno spodoba się to tym, którzy rano liczą każdą minutę do wyjścia.

Do pielęgnacji wąsów i brody najlepiej sprawdzają się specjalne mydła i szampony, aby włosy były miękkie i dobrze się układały. Ważne jest też dobre nawilżenie skóry pod zarostem, w tym celu warto używać specjalnych toników, balsamów czy olejków. Takie kosmetyki działają rewelacyjnie i pachną wspaniale. Dla posiadaczy wąsów najlepiej posłuży specjalny wosk.