7 ubrań, które wyszczuplić potrafią

Wiele osób starszych i młodszych ma problem ze swoją figurą. Warto nad nią popracować. Czasem jednak jest to długa droga do pięknej i wymarzonej sylwetki. W tym czasie warto mieć 7 ubrań modnych, ale takich które ukrywają niedoskonałości naszej figury. W tych ubraniach na pewno będzie Ci wygodnie, a do tego będziesz wyglądać efektownie i modnie.

  1. Dopasowana sukienka – Idealna do typu figury jabłko. Sukienka musi być dopasowana do sylwetki a na boku pasa mieć marszczenia, które zakryją brzuch i optycznie zwężają talię. Powinna być do kolan.
  2. Płaszcz- prosty, czarny, do kolan idealnie pasuje do zakrywania niedoskonałości.
  3. Długa kamizelka- bardzo modne w tym sezonie, najlepiej jak sięga poniżej ud, wtedy niweluje krągłości. Dodatek wydłuża naszą sylwetkę.
  4. Sukienka modułowa- w odcieniu mieszanym najlepiej czerń i czerwień z pasami po bokach.
  5. Spódnica ołówkowa – ołówkowa spódnica, uszyta na miarę ze sztywnego materiału, będzie idealnie pasować na wyjścia do pracy czy w gości.
  6. Sweterek luźny- najlepiej sprawdzi się o kroju kaskadowym. Lekko opada na biust, a końce swobodnie nachodzą na uda, co dodaje lekkości. Taki sweterek warto założyć w odcieniu kontrastującym z bluzką. W ten sposób efekt wyszczuplający jest o wiele lepszy.
  7. Mała, ale czarna- przy kształtach okrągłych warto kupić małą czarną o kroju tuby z bawełny. Taka sukienka sama dopasowuje się do sylwetki. Najlepiej jak zasłaniać będzie ramiona i sięgać do kolan, by sylwetka stała się szczuplejsza.

Taki metod na wyszczuplenie ubiorem jest więcej, wszystko zależy od upodobań i ulubionych kolorów, w których chodzimy do pracy czy na co dzień.

Zapisz